Купить наборы для экстрагирования сухим льдом
Ми виробляємо спеціальне обладнання для екстракції рослинної сировини методом протруски сухим льодом - допоможе витрусити вибити найцінніше!! То що просто непоміченим викидається! У будь-якому комплекту микронность відра-сітки на Вибір. Ємність відер 3.3 л., 5.8 л., 11л. і 20 л. Якщо у Вас є набори то докупити відсутні Ви можете в категорії контейнери для екстракції сухим льодом поштучно
Ми допоможемо заробити на витратах і вибити зі сміття: палиць-стебел, семак, листя, суцвіть = те саме найцінніше. Очманіло потрібна штука, як для величезної кількості так і для невеликої жменьки)
Для екстракції сухим льодом необхідні спеціальні умови: побити сировину об тверду стінку, кришку сітку, і все цінне акуратно скласти в спеціальний відсік. Також, до будь-якого набору купується за Вашим бажанням кришка-шелушитель насіння, вона ж подрібнювач листя і суцвіть для кращого вибивання пилу - яка дуже міцно кріпиться.
А також Ви сможие виробляти крижану екстракцію, заливаючи відра крижаної водою і льодом, працюючи міксером. Ви отримаєте можливість відфільтрувати воду. Фільтруючий продукт від 20-150 мікрон (18 мікронний фільтр треба так купити )
Всі частини герметичні і щільно закриваються кришками, для супер трясіння.
Всі сітки металеві з нержавіючої сталі.
Ємність відер 3.3 л., 5.8 л., 11л. і 20 л.
Методика сухий екстракції з допомогою сухого льоду:
1. В першу чергу ми беремо контейнер з самим дрібним ситом. Наповнюємо його сировиною і сухим льодом, кількість повинна бути не більше 30% від обсягу нашого контейнера. Потім поміщаємо контейнер-сито в контейнер з дном, щільно закриваємо кришкою. Тепер необхідно створити хорошу ТРЯСКУ. Трусимо сильно, інтенсивно з великою амплітудою, щоб сировину з льодом билося як можна сильніше і частіше об стінки і сітку, тоді вийде КРАЩИЙ результат. ТРЯСКА найважливіше, необхідно зрозуміти, що він неї залежить кількість і якість продукції. Після того як вытрусилось все найкраще у нас вийшла 1 фракція від 0-70 мікрон.
2. Сировину, з першого контейнера ми пересипаємо в контейнер-сито з великими отворами. Повторюємо процес трясіння, як описано в п. 1. Після трясіння в контейнері з дном у нас вийшла продукція 2 фракції від 70 до 100 мікрон.
3. Останній етап сухий екстракції. Все що залишилося з другого контейнера-сита ми пересипаємо в сито з великими отворами. Також повторюємо процес трясіння як описано в п. 1. В кінці у нас виходить 3 фракція від 100 до 150 мікрон.
Після всіх вище описаних процесів сухий екстракції у нас знову залишилося сировину, які деякі називають сміттям і просто викидають. Ми ж Пропонуємо Вам використовувати бутановый екстрактор. Який допоможе витягти з «сміття» цінні компоненти.