Ваше місто
Ваш город:
Ваш город? Мы работаем в Военное время
Да
Выбрать другой город
ukrrus
+38(067)567-66-76
Whatsap, Viber, Telegram
Замовити дзвінок
Режим роботи:
Пн-Пт 9:00—23:00;
ПН-ПТ 09:00—17:00,
СБ 10:00—15.00, НД.- вихідний
+38(067)52-88-669
Відділ продажу
Режим роботи
ПН-ПТ 09:00—17:00,
СБ 10:00—15.00, НД- вх
0КошикEmpty0 грн.
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
+38(067)567-66-76
Whatsap, Viber, Telegram
Whatsap, Viber, Telegram
Відділ продажу
Замовити дзвінок
Режим роботи:
Пн-Пт 9:00—23:00;
ПН-ПТ 09:00—17:00,
СБ 10:00—15.00, НД.- вихідний

Купить Удобрения для вегетации на улице в открытом грунте в Украине

Купить Удобрения для вегетации на улице в открытом грунте в Украине
Купить Удобрения для вегетации  на улице в открытом грунте в Украине
Дане добрива необхідно на стадії вегетації для вирощування високо урожайних рослин на вулиці у відкритому грунті, і забезпечить Вас великим урожаєм
Characteristics
вид :
MAXi
вага:
250 гр
Вес:
262 г
1.36point
?
Кількість бонусів, які ви отримаєте при купівлі даного товару
136.4 грн.
Заказать через:
Favorite
Порівняти
Замовлення по телефону:+38(067)52-88-669
Покупці, які придбали Купить Удобрения для вегетации на улице в открытом грунте в Украине, також купили
Опис

Добрива для стадії вегетації при вирощуванні рослин на вулиці у відкритому грунті

Відгуки та способи застосування даного товару, задати питання і подивитися репорти можна на нашому форумі перейти на форум.

Багато гроверів, коли вирощують рослини аутдор, на вулиці, у відкритому грунті, використовують підживлення у вигляді окремих добрив (селітра кальцієва, селітра калієва, аміачна селітра). Проблема полягає в тому, що якщо годувати чимось одним, Ви, як правило, викличте передозування - надлишок, а це блокує надходження всіх інших необхідних макро-і мікроелементів, які рослини могли б споживати без Вашого втручання.

Добрива для Вирощування на вулиці Марихуани

На стадії вегетації ми можемо надавати форму рослинам (навіть якщо це не відповідає генетичним даними). За допомогою спеціально розроблених добрив, можна формувати рослини високим або низьким - непомітними, кущистими або з розташуванням суцвіть на стовбурі без бічних гілок. Також ми можемо регулювати щільність суцвіть - великі і пухкі або маленькі і щільні, як камінці.

Таким чином для стадії вегетації для формування потрібного куща ми можемо використовувати 2 види добрив на вибір, все залежить від Вашого бажання і того, яким Ви хочете бачити Вашу рослину. За рахунок більш короткогї відстані між вузлами - міжвузля (дивіться малюнок нижче). Місце прикріплення листків до стебла і утолщено називається вузлом і ось довжину ніжки від вузла до листа ми теж регулюємо.

compactGro - перший вид добрива зробить рослину низькою, непомітниою, компактною, але при цьому кущистою, навіть якщо це не відповідає її генетичним даним. Наприклад рослина має бути дуже високою, ми можемо її зробити до двох разів менше, але при цьому, примноживши урожай.

MaxiGro - другий вид добрива зробить рослину великою, навіть якщо генетично вона маленька. За допомогою наших добрив, вона може стати максимально Вище, відповідно отримає більше сонячного світла і на вулиці, в збідненному грунті зможе дати великий врожай.

Від генетичної спадковості залежить форма і розміри рослини. Розмірами рослини Ми можемо керувати за допомогою поживних мікро- і макроелементів, які знаходяться в ґрунті, в добриві. Від них залежить розмір і форма рослини. Наша спеціальна розробка добрив може зробити Вашу рослину компактною, присадкуватою, при цьому кущистою і з великим урожаєм. Рослина вийде з довгими бічними гілками при цвітінні буде нагадувати продовження стовбура, а головне рослина буде непомітним серед інших культур.

Спеціально для Вас ми розробили комплекс необхідних мікро- і макроелементів. Добрива для вирощування рослин на вулиці у відкритому грунті і, як ще називають закордонним сленгом аутдор більш агресивне, воно розроблено для захисту рослин від стресів, які його очікують на вулиці. Тому дане добриво небажано використовувати для рослин, які ростуть в боксах, всередині приміщень.

Наш комплекс добрив для вирощування рослин аутдор легкий у використанні, спеціально розроблена технологія дозволить Вам швидко і без особливих зусиль використати його. Добре зарекомендувало себе, як добрива для автоквитів на городі.

В стіках знаходиться певна кількість потрібних мікро- і макроелементів для вирощуванняіна вулиці і рослин у відкритому грунті.


Використання:

При правильно використанні у Вас вийде гарна, здорова рослина, з багатим урожаєм.

ВАЖЛИВО! Завжди розчиняйте у великій кількості води!

Налийте води на 80% обсягу пляшки - додайте добриво - перемішайте до повного розчинення -  доливаємо води до повного об'єму

На вегетативній стадії зростання не підгодовувати (1-2 тижні) молоду рослину у відкритому ґрунті, На вулиці, для розростання коренів, рослина має харчуватися сама. Полив починаємо після 2 тижнів вегетації, з половинної дози. Поливати необхідно під корінь, але не близько до стебла, в радіусі 15-20 см з часом збільшуючи радіус від стебла, щоб коріння розросталися в сторони. На саме стебло не лити, т. к. це місце дихання коренів, зазвичай, основна частина коренів розростаються на 0,5 м від стебла.
Для початку молоду рослина поливаємо, чергуючи зі звичайною водою, потім можна постійно добривами (поливальним розчином) 0,5 гр/літр доутворення у рослини 6 поверхів, після підіймаємо концентрацію з половинною до 1 гр/л, при зростанні рослині від 70 см = ллємо 2 грами/літр

1 грам добрива розводимо на 1 літр води 1кг розрахований на  1000-2000 літрів поливального розчину

Якщо вимірювати ложками, 1 чайна ложка з гіркою - 13-14 гр, столова ложка з гіркою 34-36 гр.

ЗАСТОСУВАННЯ: В ємність 5 л налити 4 л теплої, не гарячої води, висипати вміст стіка, необхідно інтенсивно перемішати до повного розчинення. Після чого додаємо воду в пляшку до 5 л - це вийшов робочий розчин, який має тривалий термін зберігання. Для поливу рослин у відкритому грунті, необхідно взяти 10 л ємність в яку наливають 0,5 л робочого розчину, додаємо води для поливу до 10 л. Цим розчином ми поливаємо рослини. Для початку поливаємо, чергуючи зі звичайною водою, потім можна постійно цим поливальним розчином коли у рослини буде до 6 поверхів, після підіймаємо концентрацію в 2 рази (1л робочого розчину на 10 літрів/води).

У порошковій формі. Можна використовувати шляхом розсипання біля коренів кожної рослини по одному стіки. Такий спосіб застосування підвищить стійкість розсади до різних хвороб і паразитичної флорі та фауні, а також знищить патогенну (хворобливу) флору, навіть на дорослих рослинах. І якщо ви не маєте можливість до рослин часто приходити і доглядати, поливати Ваші рослини після дощу, природного автополиву, будуть забезпечені Всіма необхідними макро та мікроелементами на довгі тижні!

Якщо ви щорічно вирощуєте рослини на одній ділянці землі, то грунт стає бідним, тобто його потрібно удобрювати. Правильна систематична обробка грунту та його удобрення забезпечують поліпшення родючості ґрунту і підвищення врожайності культур. При внесенні добрив необхідно враховувати особливості грунту ділянки: ступінь її родючості і забезпеченість елементами живлення, механічний склад ґрунту, реакцію середовища, вік насаджень і т. д.

Характеристики
вид
MAXi
вага
250 гр
Вес
262 г
Купить Удобрения для вегетации на улице в открытом грунте в Украине відгуків

Loading...
Вопрос-Ответ
Не заполнено поле "Имя"
Не заполнено поле "Email"
В тексте вопроса должно быть как минимум 3 символа
Вова
Мне надо для наращивания бошек на открытом грунте макси гров сухое удобрение 250гр.г.Одесса 129отд.новой почты.тел.+380688480814.Шамбора Владимир.Викторович
Green Power
перезвоним Вам завтра = заказы по телефону и через сайт = отправляются быстрее и каждый день
Ігор
Яка серія використовується для Фест версій?
Green Power
поясните вопрос = что Вы имеете в виду?
Максим
Какое количество покупать для 2 кустиков?
Green Power
Добрый день.Вам будет достаточно 250 грамм.С ув.команда Green.power.
Иван
какое содержание NPK здесь?
Green Power
Добрый день.Извините,информация о составе препарата не разглашается.Если у Вас возникнут какие-либо дополнительные вопросы-обратитесь,пожалуйста,в службу нашей тех.поддержки по номеру телефона:063-207-16-96.С ув.команда Green.power.
татьяна
я получила посылку агромакса за 690 гр.(12 соше

Я посылку за 690 гр.(12 соше) сколько они должны весить? В рекламе вес другой. У меня они невесомые. И где подробная инструкция.


Green Power
Добрый день!Извините,данный товар Вы заказывали не у нас,так как мы его не производим.С ув.команда Green.power.
Допомога
+38(067)52-88-669
Відділ продажів
+38(067)567-66-76
Whatsap, Viber, Telegram
Якщо у вас виникли питання при оформленні замовлення, зверніться за вказаними контактами.
Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас.