Ваше місто
Ваш город:
Ваш город? Мы работаем в Военное время
Да
Выбрать другой город
ukrpolrus
+38(067)567-66-76
Whatsap, Viber, Telegram
Замовити дзвінок
Режим роботи:
Пн-Пт 9:00—23:00;
ПН-ПТ 09:00—17:00,
СБ 10:00—15.00, НД.- вихідний
+38(067)52-88-669
Відділ продажу
Режим роботи
ПН-ПТ 09:00—17:00,
СБ 10:00—15.00, НД- вх
0КошикEmpty0 грн.
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
+38(067)567-66-76
Whatsap, Viber, Telegram
Whatsap, Viber, Telegram
Відділ продажу
Замовити дзвінок
Режим роботи:
Пн-Пт 9:00—23:00;
ПН-ПТ 09:00—17:00,
СБ 10:00—15.00, НД.- вихідний
0
Items in the basket
basket is empty

Купить Мега Вега / Mega Vega стимулятор роста для веги

Купить Мега Вега / Mega Vega стимулятор роста для веги
Стимулятор росту для вегетації - це джерело енергії для Вашої рослини. Дуже ніжне і заточене бути першим в житті вашого рослини. Ваше рослина почне рости прямо на очах, його просто "розірве" від зростання. Збільшується кількість листя і їх розмір, стимулює поділ клітин, що призводить до зростання кореневої системи як в довжину так і в шіріну.Увелічівает кількість жіночих особин.
Characteristics
Вес:
124.8 г
сайт виробника:
www.GreenPower.in.ua
0.52балів
?
Кількість бонусів, які ви отримаєте при купівлі даного товару
51.8 грн.
Заказать через:
Favorite
Порівняти
Order by phone:+38(067)52-88-669
Покупці, які придбали Купить Мега Вега / Mega Vega стимулятор роста для веги, також купили
Опис

Мега Вега

Лист більше ніж долоню, стебло товщі пальця, коренева оГо

Ми запевняємо що МЕГА ВЕГА Збільшує кількість жіночих особиндетальніше можна прочитати тут


Ми розробили і виробляємо це диво-засіб і яким добривом Ви б не користувалися, який би формулою не годували, якими солями не поїли б -це добриво дуже ніжне ізаточене бути першим у житті вашого рослини!Це СУПЕР добриво - відмінний помічник у стимуляції росту Вашого рослини. у всіх стандартних трьох , двох компонентних добрив листю на вега не приділяється належної уваги , а період цвітіння вважається найважливіше і найтриваліше від 50 - 100 днів! Це пов'язано з тим, що період веги дуже малий, як правило 20 днів і за цей час рослина вдасться полити кілька разів і багато виробники радять підживлювати після 2-го тижня (добрива розраховані на більш високі рослини) приклад - під материнські рослини - це кущисті рослини з невеликими розмірами аркуша , для рослини на стадії материнства дуже важливі проникнення більшої кількості світла в середину рослини - їх маленького розміру достатньо для клонів , а на вега нижні -перші листки повинні бути дуже великими для формування потужного стебла і кореня!у нас є те , що Вам буде потрібно в ці перші ДУЖЕ ВАЖЛИВІ ДНІ! Добриво Допомагає мікро і макро елементів та іншим поживним речовинам швидше проникати в рослину заповнюючи дефіцит поживних компонентів, що наповнює їх більшою енергією. Стимулює ріст, активізує процеси синтезу і фотосинтезу, збільшує вміст хлорофілу в листках.

Ваше рослина просто "розривається" від зростання. Збільшується кількість листя і їх розмір. Також чиниться величезний вплив на кореневу систему, стимулює поділ клітин, що призводить до зростання кореневої системи як в довжину, так і в ширину. Рослина росте прямо на очах".

Цей стимулятор росту - це джерело енергії для Вашого рослини. Він збільшує продуктивність рослин і якість вирощуваної продукції.

Застосовуємо тільки чистимна стадії вегетації! на стадії цвітіння НЕ ВИКОРИСТОВУЄМО або застосовуємо по листу і суцвіттям тільки в складі до 0,7 мл мегавега+1мл клин+2мл 13/14(Мега вега тут як додаток для кращого засвоювання клина+13/14, якщо її збільшити дозування то сильно зростає лист - це на цвітінні зовсім не треба)

Спосіб застосування по листу на вега:на 1 л води 1 мл добрива по листу на першому поверсі після першої пари листків, коли 2 поверхи ллємо 2 мл на 1л, якщо 3 поверхи то 3мл на 1л води частота обприскування дорівнює кількості поверхів рослини. якщо у вас 2 пари листків=2 рази в тиждень,(або 1 раз - 3,4 дні), якщо вже 4 поверхи=то обприскування по листу проводимо 4 рази в тиждень (кожні 2 дні) , якщо 6 поверхів - кожен день! максимальна дозування від 5 мл на 1л

полив під корінь на вега:після першої пари листя і після початку утворення 2-го поверху - на 1 л води 3 мл добрива поливаємо під корінь, після першого годування добривом, наступний полив водою, потім знову МЕГА ВЕГОЮ наступні поливи чергуючи з вашими добривами за правильним формулами. максимальна дозування від 5 мл на 1 л.

При збільшенні дози - йде збільшення кромки листа , це не завжди може бути доцільно - так як на цвітінні при неправильному годуванні він-"ГІГАНТ "відсохне.Так як рослина стимулюється, то поліпшується випивання рослиною розчину -тому, в день підживлення по листу, доцільно концентрацію поливальних розчинів під корінь тримати на мінімумі - так як стимулятор покращує обмінні процеси і поглинають поливальні розчини і клітини починають плодитися швидше і швидше ! стимулятор передозування викликати не може - якщо у Вас передозування то це неправильна концентрація основними добривами(нічого страшного)

До складу ласощів входять: Супер правильний АЗОТ (4 види) в таємно-максимальної концентрації і амінокислоти: гліцин, аргінін, триптофан; фітогормони: ауксини, гиберелины, цитокініни; вітаміни: В1, В2, В6, РР.


Характеристики
Вес
124.8 г
сайт виробника
www.GreenPower.in.ua
Купить Мега Вега / Mega Vega стимулятор роста для веги відгуків

Loading...
Увеличение женских особей

Мы уверяем что МЕГА ВЕГА Увеличивает количество женских особей

и это легко проверить каждому , так случилось что опрыскивание растений происходит как правило с одной стороны ближним достается больше поливочных растворов а дальним меньше - так Вот эти дальние и маленькие на которые попадало меньше и будут мальчиками

Вопрос-Ответ
Не заполнено поле "Имя"
Не заполнено поле "Email"
В тексте вопроса должно быть как минимум 3 символа
Сергей
Спасибо за оввет. Все же интересует больше вопрос по NPK (для расчета удобрения в NPK-калькуляторе
Green Power
Столь магический эффект от МЕГА ВЕГИ на растения = дают набор ингредиентов в правильной пропорции = поэтому прошу отнестись с пониманием = Состав коммерческая тайна , поливайте по пропорциям на сайте или добавляйте к своему основному питанию 50-75% от дозировки,
Сергей
Добрый день!

Недавно приобрел в Вашем магазине продукт MegaVega. Сейчас тестирую его. Нормы расхода и способ применения видел. Интересует состав NPK (для расчета удобрения в NPK-калькуляторе в комплексе с моими стимуляторами и удобрениями). Интересует общий N и компонентный, ну и значения P и K.

Попутно хочу спросить насчет микоризы в магазине (жидкой и сухой). Вопрос: после заселения колонии надо ли будет кормить микоризу специальным кормом? Как часто надо обновлять колонию новым раствором?

Спасибо.

Успехов!
Green Power
Добрый день.Рекомендуем обновлять микоризу раз в два месяца.С ув.команда Green.power.
Аркадій
Доброї ночькі ) Підкажіть, Мега Вєга з мікорізою подружаться ? І з ким в загалі друже мікоріза з біостимуляторів ?
Green Power
Добрый день,да,конечно подружатся)))
Допомога
+38(067)52-88-669
Відділ продажів
+38(067)567-66-76
Whatsap, Viber, Telegram
Якщо у вас виникли питання при оформленні замовлення, зверніться за вказаними контактами.
Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас.