Ваше місто
Ваш город:
Ваш город? Мы работаем в Военное время
Да
Выбрать другой город
ukrrus
+38(067)567-66-76
Whatsap, Viber, Telegram
Замовити дзвінок
Режим роботи:
Пн-Пт 9:00—23:00;
ПН-ПТ 09:00—17:00,
СБ 10:00—15.00, НД.- вихідний
+38(067)52-88-669
Відділ продажу
Режим роботи
ПН-ПТ 09:00—17:00,
СБ 10:00—15.00, НД- вх
0КошикEmpty0 грн.
Items in the basket
basket is empty
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
0
Items in the basket
basket is empty
+38(067)567-66-76
Whatsap, Viber, Telegram
Whatsap, Viber, Telegram
Відділ продажу
Замовити дзвінок
Режим роботи:
Пн-Пт 9:00—23:00;
ПН-ПТ 09:00—17:00,
СБ 10:00—15.00, НД.- вихідний

Купить Фитоклон в Украине

Купить Фитоклон в Украине
Купить Фитоклон в Украине
Фитоклон – високоефективний гель для вкорінення живців рослин.
1.75point
?
Кількість бонусів, які ви отримаєте при купівлі даного товару
175 грн.
Заказать через:
Favorite
Порівняти
Замовлення по телефону:+38(067)52-88-669
Покупці, які придбали Купить Фитоклон в Украине, також купили
Опис

ФИТОКЛОН

Ми виробляємо 100% аналог клонекса і називаємо його фитоклоном. Основною діючою речовиною Фитоклона є фитогормон, стимулює утворення коренів у живців рослин. Так само гель містить комплекс різних вітамінів переважно групи В, необхідних для коренеутворення, захисту делікатних тканин новоутворених корінців і прискорення приживлюваності клонованого рослини. До складу даного укоренітеля входить фунгіцид, що захищає зріз черешка від грибкових захворювань і подовжує термін придатності препарату.

Принцип дії Фитоклона:

Стикаючись з черенком рослини, гель Фитоклон щільно огортає його, усуваючи ризик інфікування або освіти закупорки тканини. Маючи гелеподібну структуру, укорінювач залишається на тканинах черешка весь період укорінення. Гель містить всі поживні речовини, необхідні молодому рослині на стадії вкорінення.


гель Фитоклон для вкорінення, потужний природний корнеобразователь держак для розмноження.
Діюча речовина натуральний гормон 4-індол-3-іл масляна кислота в концентрації + комплекс вітамінів.
використовується в агротехніці практично усіх видів рослин, що отримуються методом живцювання.
Гелеподібна форма дуже зручна на відміну від порошкових форм (не порошить і не розтікається).При зіткненні з черенком захищає тканину рослини і містить у своєму складі всі необхідні вітаміни і гормони для створення нової кореневої системи.
Ви будете просто вражені вибуховим зростанням кореневої системи рослини якщо 1-2мл на літр чистої води під корінь після розвитку бічних листя приблизно 7-12 днів вегетації, якщо удобрити на початку цвітіння після визначення статі на перших товкачі=то стадія цвітіння відкладеться на 2 тижні і за цей час коренева розростеться і рослина дасть більше врожаю це може бути корисно авто-квітучих сортів для можливості збору максимального врожаю з максимальним рівнем ТГК.
гель для вкорінення одне з найкращих сучасних засобів для черенования рослин.
гель для вкорінення моментально захищає обрізані тканини рослин, тим самим усуваючи ризик виникнення інфекції, освіти закупорки тканини і загибелі черешка.
гель містить оптимальну концентрацію корнеобразующих гормонів, всі необхідні в перший час мікроелементи і речовини для повноцінного харчування Ваших живців.
Дія :
Запечатує тканину зрізу рослини, негайно, усуваючи ризик інфекції або емболії.Містить унікальний гормон для вкорінення, підсилює рослина для швидкого розвитку кореневої системи.Містить повний спектр поживних речовин.Завдяки в'язкої консистенції, гель щільно облягає місце зрізу, надійно захищаючи пошкоджені тканини від інфекції. Гормони, що входять до його складу, пробуджують до зростання кореневі клітини, а набір вітамінів і мінералів сприяє бурхливому зростанню молодих коренів.
Крім того, користуватися гелем набагато зручніше, ніж порошками та рідинами, так як його практично неможливо ні розлити, ні розсипати, він щільно тримається на черешку і залишається на ньому на протязі всього періоду укорінення.
Якщо ви за один раз вкорінюється трохи живців, то не вмочайте їх у загальну ємність з гелем, а відлийте невелику кількість, щоб не забруднити препарат і не занести інфекцію. Залишки невикористаного гелю теж не виливайте назад у ємність.
Користуватися гелем дуже просто: вибрати підходящий держак, видалити нижнє листя, гострим ножем або лезом зробити акуратний косою (можна і прямий) зріз трохи нижче вузла і відразу ж занурити низ черешка в гель, приблизно на 15 мм. Відразу висадити держак в підготовлений грунт, щільно обжати, щоб не залишалося повітряних зазорів, і відправити рослина у теплицю.
Ну, а ідеально створені умови - невеликий нижній підігрів і підвищена вологість повітря – гарантують вам 100% удачі і Ваш держак розмножений!

Купить Фитоклон в Украине відгуків

Loading...
Вопрос-Ответ
Не заполнено поле "Имя"
Не заполнено поле "Email"
В тексте вопроса должно быть как минимум 3 символа
Валерий Игоревич
Здравствуйте, хотелось узнать можно этим гелем черенковать хвою?
Green Power
Добрый день.Да,конечно можно.С уважением,команда Green.power.
Допомога
+38(067)52-88-669
Відділ продажів
+38(067)567-66-76
Whatsap, Viber, Telegram
Якщо у вас виникли питання при оформленні замовлення, зверніться за вказаними контактами.
Ми використовуємо файли cookie, щоб сайт був кращим для вас.